Květnová akce: Využijte akční nabídku 4+1 nebo 5+2 dny zdarma na termíny v květnu 2024. Cena je již upravena při vytvoření rezervace.

Půjčovna karavanů v Praze Topobytnevozy


 

Pujcovna karavanu

Naše půjčovna obytných vozů v současné chvíli disponuje 16 vozy uvedené do provozu v roce 2021. Díky vám jako našem klientům máme možnost se zlepšovat a vozový park rozšířit tak, aby vyhověl potřebám všech našich klientů.

Vozový park se nachází v Praze 5 v Lahovicích. Zde vám auto předáme, vysvětlíme fungování chodu obytného vozu a poté můžete vyrazit si užít dovolenou.

Při pronájmu konkrétního obytného auta si můžete ještě vybrat některé z našich příslušenství, které vám rádi za poplatek zapůjčíme. Všechny naše auta a příslušenství si držíme v maximální kvalitě abychom vám mohli dopřát ten největší komfort.

 

Pronájem příslušenství

Nemáte žádné příslušenství nebo potřebujete jen varnou konvici či jednorázový gril? Užijte si dovolenou na maximum a vyberte si z našeho širokého sortimentu příslušenství. Veškeré příslušenství udržujeme v maximální kvalitě.

  • Jednorázový gril
  • Kempingová křesla
  • Kempingové stoly
  • Invertorový generátor
  • Jednokomorový paddleboard
  • Rychlovarná konvice
  • Nafukovací člun s motorem
  • Konvice na čaj

 

Kam vyrazit s karavanem

Ať je zima nebo léto, stále máte možnost vyrazit s obytňákem za dobrodružstvím. V létě na vás budou čekat kempy v ČR a zahraničí, v zimě zase lyžařské střediska nebo by vás mohla oslovit naše novinka a to obytné vozy na Tenerife.

 

Pro koho je obytný vůz určený

Pronájem obytného auta je určený pro více skupin lidí. První takovou skupinou jsou lidé, kteří si chtějí před koupí svého obytného vozu nejdříve vyzkoušet jaké to je cestování obytňákem. Další skupinou mohou být ostřílení karavanisté, kteří chtějí podniknout další skvělou dovolenou a vědí do čeho jdou. No a v poslední řadě jde o nováčky co o karavanech jen slyšeli a rozhodli se pro nový typ dovolené ať už v létě nebo zimě.

 

Pronájem obytných vozů v 2021

Pronájem obytného vozu pro 2 osoby a pro rodiny s dětmi za účelem cestování po České republice bylo u nás v sezoně 2021 nejčastější situací. Nejdále byly naše obytné vozy v Norsku, Švédsku, Rumunsku, ale také na Tenerife, kde jsme si otevřeli půjčovnu se 3 obytňáky.

 

 

 

 

 

Co na vás bude čekat za počasí na Tenerife v prosinci nebo v červnu?
Co na vás bude čekat za počasí na Tenerife v prosinci nebo v červnu?
Tenerife
  Kanárské ostrovy, konkrétně ostrov Tenerife je celoročně vyhledávaný jako skvělá volba dovolené. Přes den jsou teploty převážně...
Číst více
TIPY na nejkrásnější a zajímavé pláže na ostrově Tenerife
TIPY na nejkrásnější a zajímavé pláže na ostrově Tenerife
Tenerife
  Celkovou krásu, kterou vám Tenerife nabízí doplňuje velké množství pláží s různými barvami písku. Pláže jsou vhodné...
Číst více
Z obytného vozu rovnou do lyžáků – 3 tipy na skiareály v Rakousku
Z obytného vozu rovnou do lyžáků – 3 tipy na skiareály v Rakousku
Zima
  Rakouské skiareály jsou českými turisty každým rokem velmi navštěvované. Ze strany rakouských lyžařských středisek jsou turisté s...
Číst více
Všechny články

Nemůžete najít, co potřebujete?

Vyzkoušejte nás kontaktovat pomocí formuláře.

Kontaktovat