Květnová akce: Využijte akční nabídku 4+1 nebo 5+2 dny zdarma na termíny v květnu 2024. Cena je již upravena při vytvoření rezervace.

Objevte svět karavanů a výhody cestování s obytňákem


Při plánování dovolené s přáteli nebo rodinou je potřeba si předem říci co od takové dovolené očekáváte. Každý totiž od cestování obytným vozem očekává něco jiného, proto cílem naší půjčovny je zajistit maximální komfort každého našeho zákazníka.

Svět karavanů vám nabízí moderní způsob svobodného cestování, poznání nových míst, a spoustu dalších možností o které jste doteď mohli přicházeli.

 

Cestování s obytným vozem po ČR v létě i v zimě

Půjčovna obytných vozů ČR

První možností jak využít pronájem obytného vozu jsou české kempy a hory. Horská střediska i kempy jsou v dnešní době čím dál více připravenější na karavanisty a jejich potřeby v podobě napojení na elektřinu či vodu. Sepsali jsme pro vás články o často navštěvovaných lyžařských sjezdovek a českých kempu s obytným vozem.

Pro zimní sezónu máme zvlášť připravená auta, která jsou připravena na lyžování v čechách, ale i zahraničí. Podrobnosti o kompletní výbavě karavanů a cenách za pronájem jednotlivých obytňáků se podívejte na stránku Zimní sezóna.

 

Dobrodružství s karavanem po Evropě

Obytný vůz Evropa

Přesně pro tento účel je z velké části využitý pronájem obytných vozů. Pro návštěvu Španělska, Francie nebo Švédska nepotřebujete vždy využít jen leteckou dopravu. Míst na přespání a různých kempů je po celé Evropě opravdu hodně. Se vším vám pomůže například aplikace Park4Night nebo ADAC Trips, kde najdete vše potřebné.

 

 

 

 

Exotika plná sluníčka

Půjčovna obytných vozů Tenerife

Přemýšlíte o dovolené v teple a nebo rovnou o Tenerife? Pomůžeme vám naplánovat si dovolenou plnou dobrodružství a zároveň se tak zbavíte řešení pronájmu ubytování a případného pronájmu osobního automobilu. Při návštěvě Tenerife je až nezbytné si půjčit nějaký dopravní prostředek se kterým procestujte všechny významná místa a pláže na ostrově.

 

Obytná auta na Tenerife máme bohatě vybavená, a tak se nemusíte starat o ty nejhlavnější věci, jako je prostěradlo, peřiny atd... Karavany jsou rok výroby 2021 a cena pronájmu obytné dodávky je 2 490,- Kč / den a pronájem polointegrovaných vozů je 2 990,- Kč / den.

 

 

 

 

 

Co na vás bude čekat za počasí na Tenerife v prosinci nebo v červnu?
Co na vás bude čekat za počasí na Tenerife v prosinci nebo v červnu?
Tenerife
  Kanárské ostrovy, konkrétně ostrov Tenerife je celoročně vyhledávaný jako skvělá volba dovolené. Přes den jsou teploty převážně...
Číst více
Typy obytných aut a jaké si můžete půjčit u nás?
Typy obytných aut a jaké si můžete půjčit u nás?
Obecné
  Pod slovem obytný vůz či obytné auto si může každý představit úplně něco jiného. My vám v...
Číst více
Chcete si pořídit karavan a nevíte jestli vám bude vyhovovat?
Chcete si pořídit karavan a nevíte jestli vám bude vyhovovat?
Obecné
  Koupě vlastního karavanu není dnes levná záležitost. Rozhodnout se pro správný typ karavanu též není jednoduché, a...
Číst více
Všechny články

Nemůžete najít, co potřebujete?

Vyzkoušejte nás kontaktovat pomocí formuláře.

Kontaktovat