Máme pro vás TIP na pronájem obytného vozu pro 2 osoby


 

Pojďme se více rozepsat o našich dvou premiantech, který se ideálně hodí k pronájmu pro 2 osoby. Jeden z nich je jeden z nejoblíbenějších obytných aut v Německu a druhý zase nejpůjčovanější z celého našeho vozového parku za rok 2021. Řeč je o Carado V 337 EUROPE Edition a Etrusco V 6600 SB.

 

Carado V 337 EUROPE Edition

Pronajem obytneho vozu pro 2 osoby

Oblíbenec číslo 1 vás zaujme jak venkovním, tak i vnitřním provedením. V obytné části najdete vybavenou kuchyň se 3 plotýnkami, dřezem a ledničkou s mrazničkou. Spací prostor je zde připraven v zadní části vozu, kde se pohodlně vyspí 3 osoby.

Z venkovního vybavení vás v létě určitě potěší markýza nebo nosič na horská kola. Carado V 337 EUROPE Edition si můžete pronajmou už od 1990 Kč / den.

 

 

 

Etrusco V 6600 SB

Pronajem obytneho auta pro 2 osoby

Cestovatelské eso Etrusco V 6600 SB se v sezoně 2021 podívalo po České republice, Itálii, Španělsku, Francii i v Rakousku. Pro svojí oblíbenost jsme umožnili si půjčit tento obytný vůz i v zimě.

Nakoupili jsme termodeku na okna kabiny, další plynovou bombu s DuoControl, který umožní čerpání druhé láhve aniž byste museli něco dělat a zároveň můžete topit za jízdy. Etrusco V 6600 SB si u nás momentálně pronajmete též od 1 990 Kč/den.

 

 

 

 

 

Kam vyrazit lyžovat po ČR s obytným vozem?
Kam vyrazit lyžovat po ČR s obytným vozem?
Zima
  České hory nám lyžařům, snowboardistům a běžkařům nabízejí stovky kilometrů sjezdovek a prostoru pro uskutečnění dobrodružné a...
Číst více
Mapa Tenerife a zajímavosti o největším ostrově Kanárských ostrovů
Mapa Tenerife a zajímavosti o největším ostrově Kanárských ostrovů
Tenerife
  Kanárské ostrovy je souostroví ze 7 samostatných ostrovů -  Tenerife, Fuerteventura, Gran Canaria, Lanzarote, La Palma, La...
Číst více
Autokempy v ČR a jaké v sezoně 2022 rozhodně navštívit!
Autokempy v ČR a jaké v sezoně 2022 rozhodně navštívit!
Léto
  Cestování s obytným vozem vám umožní navštívit více kempů během vaší dovolené. Zda ještě nevíte kam tento...
Číst více
Všechny články

Nemůžete najít, co potřebujete?

Vyzkoušejte nás kontaktovat pomocí formuláře.

Kontaktovat