Cena za pronájem obytných vozů v různých sezonách 2022


Obytné vozy mají využití po celý kalendářní rok. Na jaře můžete například vycestovat na horskou turistiku, v létě do zahraničí do kempů a v zimě na lyžování. 

Finální termín, který si vyberete pro Vaší dovolenou, je velmi důležité i z hlediska konečné ceny za pronájem obytného vozu. S tím se setkáte u většiny půjčoven obytných vozů, ale i aut či pronájmu wellnes pobytu.

U nás najdete celkem 3 sezóny, které jsme pro rok 2022 připravili následovně.

 

Sezona A

Sezóna A

Za dovolenou v obytném voze v této sezóně utratíte nejvíce peněz. Jedná se totiž o letní termíny, do kterých hlavně spadají velké prázdniny a poté ještě období Vánoc a Silvestra. V této sezóně tedy nejvíce jezdí rodiče s dětmi nebo dědeček s babičkou, kteří vezmou s sebou vnoučata na dobrodružnou dovolenou. Nejvíce se také cestuje do zahraničí jako je Chorvatsko nebo Itálie. Tipy na kempy pro obytné vozy v Chorvatsku jsme pro vás taky sepsali.

 

 

sezona B

Sezóna B

Nyní si představíme sezónu, ve které se dá velmi ušetřit. Vždy samozřejmě záleží co od dovolené v obytném voze očekáváte a jakou dovolenou plánujete. Řeč je o druhé půlce března, dubnu, květnu a zároveň září a první půlce října. Plánování turistiky můžete tedy přesunout z červa na květen a letní dovolenou přesunout z srpna na září a pár tisíc jste momentálně ušetřili.

 

 

Sezona C

Sezóna C

Při výběru termínu v sezóně C pravděpodobně budete plánovat zimní dovolenou na horách. V těchto termínech Vás vyjde pronájem obytného vozu finančně nejlépe. Pro zimní provoz jsou vybraná nejvhodnější obytná auta z vozového parku, která jsou vybavena zimní výbavou. Tipy na lyžařská střediska v ČR nebo v Rakousku najdete v našich blogových článcích. Jestli budete chtít vycestovat s obytným vozem v této sezóně a nemáte v lásce zimu, podívejte se na naší nabídku pronájmu obytných vozů na Tenerife.

 

Nemůžete najít, co potřebujete?

Vyzkoušejte nás kontaktovat pomocí formuláře.

Kontaktovat