Kempy Chorvatsko 2022. Svobodné cestování s obytným vozem.


S krásným počasím přichází teplé dny plné sluníčka, a tak češi začínají plánovat svojí dovolenou a řeší kam se letos podívají. Jako již tradičně velká část milovníků moře nevynechá z letošních dovolených jednu destinaci. Ano jedná se o Chorvatsko.

Chorvatsko je velmi krásné a nabízí spoustu míst, která stojí za to navštívit. Na to vše vám ale nebude stačit jedna ani dvě dovolené. Zda chcete poznat více míst, kempů a měst v rámci jedné dovolené, máme pro vás skvělé řešení. Pronajměte si u nás obytný vůz a procestujte velkou část Chorvatska. V tomto článku se dozvíte tipy na kempy v Chorvatsku, které jsou velmi oblíbené mezi karavanisty.

 

 

Camp Omišalj

Google mapy: https://bit.ly/gm_camp_omišalj

Webové stránky: https://www.campingomisalj.com/en/

 

omisalj_camp

Moderní kemp Omišalj, nacházející se na severu Chorvatska je zcela připraven stát se vaším oblíbeným místem pro rodinné kempování s obytným vozem a odpočinek.

Díky skvělé poloze kempu se velké množství parkovacích míst nachází přímo nebo kousek od moře. Parkovací místa pro obytné vozy jsou rozděleny do 3 sekcí, ale všechna jsou s přípojkou vody, elektřiny a kanalizací. Hlavní rozdíl mezi parkovacími místy je ohledně blízkosti k moři. Na výběr máte ze zóny Premium, Gold a Silver.

Vybavení kempu je zcela na luxusní úrovni. Sociální zařízení, sprchy, bazén a mnoho vyžití pro celou rodinu.

Zdroj fotek: https://camperguru.com/

 

 

Autokemp Ivan - Hvar

Google mapy: https://bit.ly/gm_autokemp_ivan

 

camp-ivan-hvar

Útulný kemp, který je vhodný pro milovníky přírody a klidnou dovolenou daleko od hluku a davy lidí. Není zde zázemí jako v klasickém kempu, ale jako zastávka při poznávání kempů v Chorvatsku je to skvělá volba.

Zdroj fotky: https://www.chorvatsko.org/

 

 

Kemp Park Soline

Google mapy: https://bit.ly/gm_kemp_park_soline

Webové stránky: https://www.campsoline.com/

 

Oblíbený kemp PARK SOLINE se nachází uprostřed Chorvatska v již známé lokalitě Biograd na Moru. Kemp je obklopen borovým lesem, který navazuje na písečné a oblázkové pláže. Nově vybudovaná promenáda vám zajistí příjemná procházka po nejatraktivnějších plážích Biogradu.

Kemp Park Soline

Místa pro parkování obytných vozů se nacházejí ve stínu hustého borového lesa na atraktivní ploše 20 ha. Parkovací místa jsou rozdělena do 3 skupin, dle jejich vzdálenosti od moře. Všechna mají k dispozici připojení k elektrické síti, vodě i kanalizaci.

V kempu je hostům k dispozici moderní sociální zařízení, pračky a sušičky, směnárna, internetová kavárna a supermarket. Najdete zde i suprovou restauraci "Park Soline", která nabízí různé středomořské speciality. V areálu kempu najdete také prostornou terasu s více než 200 místy s výhledem na moře.

Kemp Park Soline

Okolí kempu je připravené i pro aktivní dovolenkáře s celou řadou vyžití jako jsou například tenisové kurty, stolní tenis, fotbal, vodní lyžování, potápění, plachtění, půjčovna kol, jogging, kolečkové brusle nebo i plážový volejbal.

Zdroj fotek: https://www.campsoline.com/

 

 

Camping Ugljan

Google mapy: https://bit.ly/gm_camping_ugljan

Webové stránky: https://camping-ugljan.com/en/home/

 

Luxusní 4 hvězdičkový resort Camping Ugljan najdete na západním pobřeží ostrova Ugljan, který se nachází přímo naproti městu Zadar. V blízkosti kempu rostou krásné olivovníky a borové lesy. Kemp Ugljan rozhodně nepatří mezi malé kempy, jeho rozloha se rozkládá na ploše 3 ha.

Camping Ugljan

Hosté kempu, kteří využijí parkovací místo pro obytný vůz, mají k dispozici prostorné pozemky s vybavením. V areálu kempu najdete venkovní vyhřívaný bazén Biodesign, který je plně sladěný s přírodou a prostředím kempu. Potraviny a další základní věci můžete nakoupit v místním marketu, kde jsou každý den k dispozici čerstvé potraviny. Přímo na pláži se nachází bar s restaurací, která nabízí široký výběr jídel a nápojů. 

Zdroj fotek: https://camping-ugljan.com/

 

 

Plitvice Holiday Resort

Google mapy: https://bit.ly/gm_plitvice_holiday_resort

Webové stránky: https://www.plitvice.com/

 

Plitvice Holiday Resort

Jeden z mála kempů, který nepotřebuje mít v jeho blízkosti moře. Moře nahradí známá Plitvická jezera, velké lákadlo pro turisty. Tento kemp totiž najdeme přímo u nich.

Bydlení v kempu Plitvice Holiday Resort nabízí ideální kombinaci přírodních zajímavostí, kulturních krás a aktivního i pasivního typu dovolené pro všechny, kteří si chtějí na dovolené odpočinout a zároveň získat nezapomenutelné zážitky.

Každé parkovací místo pro obytné vozy má elektrickou přípojku a některá z nich také vodovodní a kanalizační přípojku. V kempu totiž můžete využít různé typy parkovacích stání. Kempovací místa jsou obklopena stromy, které v letních měsících poskytují příjemný stín.

Speciální nabídka venkovních sportovních a rekreačních zařízení, stejně jako gastronomické lahůdky, dělají z kempu "Plitvice Holiday Resort" ideální místo pro dovolenou. Kemp Plitvice Holiday Resort je za nás nevyhnutelnou zastávkou na cestě do Chorvatska. V areálu se nachází moderní a kvalitní sociální zařízení, restaurace, recepce, směnárna, bankomat a obchod.

Zdroj obrázků: https://camperguru.com/

 

 

Camping Vranjica Belvedere

Google mapy: https://bit.ly/gm_belvedere_camping

Webové stránky: https://www.vranjica-belvedere.hr/

 

Camping Vranjica Belvedere

Kemp se nachází ve východní části Dalmácie, konkrétně v Seget Vranjicana, na terasovitém terénu s nádherným výhledem na sousední ostrovy. Je rozdělen na 451 parcel a disponuje moderním zázemím, které zajistí vaše pohodlí během pobytu. Díky bohaté turistické nabídce letoviska nebylo kempování v srdci Dalmácie nikdy tak vzrušující! Všechna parkovací stání pro obytné vozy jsou vybavena přípojkou elektřiny, vody a kanalizace.

Zdroj obrázků: https://www.pitchup.com/

Nemůžete najít, co potřebujete?

Vyzkoušejte nás kontaktovat pomocí formuláře.

Kontaktovat