Květnová akce: Využijte akční nabídku 4+1 nebo 5+2 dny zdarma na termíny v květnu 2024. Cena je již upravena při vytvoření rezervace.

 

Stellplatz

Místa nazvaná Stellplatz se často liší od klasických kempů jelikož již zmíněný Stellplatz se obvykle využívá jen pro velmi krátkodobé použití (obvykle jeden nebo dva dny). Mnohdy tyto místa fungují opravdu jen na přenocování, takže se můžete setkat se Stellplatzem, který neposkytuje žádné služby, například jako napojení na elektřinu, venkovní sociální zařízení nebo výlevku na šedou vodu.

 

 

Kde najít v ČR a zahraničí Stellplatz?

Seznam Stellplatzů najdete na více místech. Slouží k tomu například aplikace, které jsou převážně zdarma, internetový prohlížeč Google nebo i konkrétní stránky jako je například Stellplatz.cz, který odkazuje na mapu Stellplatzů. Za jejich aktuáln&iacu te; stav a existenci nemůžeme brát zodpovědnost, jelikož je to neprověřený zdroj.

 

Aplikace ADAC

Aplikace Vám zobrazí mapu světa, kde si nejdříve musíte zvolit konkrétní zemi, ve které chcete najít Stellplatz.

Poté se vám na mapě zobrazí všechny Stellplatzy, které jsou v aplikaci zaznamenány.

U většiny Stellplatzů máte možnost navigace a podrobnější informace o konkrétním místě. Například můžete zjistit zda na daném Stellplatzu je možnost připojení elektřiny, načerpání pitné vody nebo zda je povoleno na speciálním místě vylít kazetu z WC.

 

Aplikace  Park4night

Při používání této aplikace se Vám zobrazí mapa, kde stačí kliknout na konkrétní místo a zobrazí se vám v určitém rádiusu možné Stellplatzy, kempy a klasické parkoviště.

Opět po vybrání si nějakého místa se vám zobrazí podrobnější informace, kde zjistíte například recenze nebo služby, které jsou zde nabízeny.

Nemůžete najít, co potřebujete?

Vyzkoušejte nás kontaktovat pomocí formuláře.

Kontaktovat